požeminės komunikacijos

Sunkiausia šiame etape pataikyti įvadus į teisingą vietą. Namo kampus turėjau susižymėjęs pagal koordinates su GPS, tai kiek palengvino darbą. Išsitempiu virvę namo perimetru ir nuo jos atsimatuoju vietas, kuriose numatomi kanalizacijos, vandentiekio ir elektros įvadai. Tuose taškuose įsmeigiu po kuolą. Virve nusižymiu tranšėjos kontūrą.
Su tranšėjiniu bobcatu pagal kontūrą iškasame griovį, kiek papilame smėlio ir iškarto klojame kanalizacijos vamzdžius su 1-2% nuolydžiu. Čia pat griovius ir užkasame. Kadangi buvau gana tiksliai susiprojektavęs visas trasas, tai didelių problemų nekilo.

3 comments

  1. Mateoq

    Kažin, ta alkūnė ateityje nepridarys kokių tai problemų? Nes, juk ties tokiais posūkiais vanduo mėgsta pastovėti, o vandenyje esančios apnašos, kalkės kauptis ant įvarių sriegių ir sujungimų. Nesveika paskui bus. Paprastas siurblys vandeniui gali pradėdi netinkamai veikti. O ir vamzdis toje vietoje patirs papildomą spaudimą.

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>