išsikraustom

Kaip turbūt kai kurie įtaria dar ne į namą, bet ir ne iš proto. Viskas kur kas sudėtingiau.
Sužinoję, kad mūsų rezervuoto sklypo detalus yra užstrigęs ir tikrai nelabai aišku kuriam laikui, pradėjome dairytis alternatyvų. Deja po intensyvių paieškų supratome, kad mūsų kriterijai yra per aukšti pagal sklypui skirtą biudžetą, bet ir susitaikyti su statybomis tik geriausiu atveju po metų nelabai galime ir norime.
Matyt taip lemta, bet dėl nepaaiškinamų priežasčių nuvažiavome į vieną iš anksčiau atmestų sklypų, kuris teoriškai turėjo labai gerus duomenis, bet buvo atmestas kaip nejaukus. Antru kartu jis nepasirodė tiek blogas ir įžiebė viltį, jog yra Vilniuje alternatyvių sklypų. Po teisybei ši viltis peraugo į didžiulę dilemą – o kur gi yra geriau ir ar verta daryti tokį sprendimą, bandyti atsiimti avansą ir pirkti sklypą kitoje vietoje? Naujo radinio privalumai buvo susisiekimas – teritorija Bajorai tarp Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvių, labai gera mokykla patogiu atstumu nuo sklypo, kurį galima įveikti pėsčiomis, perspektyvinis šiaurinis aplinkkelis stipriai pagerinantis susisiekimą (po 5metų gal), jau padarytas detalus ir galimybė pirkti iš karto ir statyti, sklypo forma ir orientacija tinkanti jau suprojektuotam namui, visos miesto komunikacijos. Deja, prarandam gamtą: gražų mišką, ežerus, dviračių takus, dirbtinius telkinius, jaukią, uždarą ir miškais apaugusią teritoriją ir kelis arus sklypo (kurie tarp visu kitų praradimų visiškai nereikšmingi).
Visgi apsvarstę savo ateinančių 10-15m gyvenimo ritmą ir perspektyvą, kuomet vaikų vežiojimo į mokyklą maratonas bus ypač aktualus ir įvertinus galimybę statyti dar šiais metais mes apsisprendėme rizikuoti. Be abejo prieš tai pasikalbėjome su savo advokate ir išanalizavome galimybę atsiimti sumokėtą avansą. Taigi mes pradėjome sklypo reorganizavimo procesą.
Ir štai – mes jau ruošiamės statyboms Bajoruose.

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>