apsisprendimas

Po sekančio apsilankymo Gulbinėliuose tam kartui apsisprendėme.
Pasirinkimas  greitas, bet tuo klausimu turime nemažai patirties ir savo sprendimu garantuotai pasitikime, be to prieš nusprendžiant atlikome visų įmanomų perspektyvų analizę.

Grįžę namo pasibraižėme namo planelį, labai preliminarų, bet bent maždaug susidėliojome funkciją. Mūsų šeimos sutartinis pageidavimas buvo vieno aukšto namas.
Visus miegamuosius ir svetainę reikėjo planuoti pietų pusėje. Šalia miegamųjų pageidavome vonios kambarį bei drabužinę. Svetainę talpiname kartu su virtuve vienoje erdvėje dėl vietos taupymo ir ekonomijos. Name taip pat numatome didelę pagalbinę patalpą sandėliavimui, skalbyklai, ir visokiai automatikai reikalingai pasyviam namui, t.y. rekuperatorius, akumuliacinė talpa ir pan.
Priedo – tamburas, antras wc, garažas  vienai mašinai.
Viską pavyko sutalpinti į 160m² pailgo tūrio pastatą.
Pamėginome  įbraižyti namo tūrį į turimą detalų planą ir pasitikrinti ar viskas telpa į numatytą užstatymo zoną, šiaip ar taip namas gavosi net 28m ilgio. Į užstatymo zoną tilpome ir mums to užteko.

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>